Partnerzy serwisu:

Podlaskie. Potrzebni projektanci rozbudowy DK-63 oraz DK-61

Magdalena Romanowska 31.12.2020

Podlaskie. Potrzebni projektanci rozbudowy DK-63 oraz DK-61
Fot. Google Maps
Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na zaprojektowanie rozbudowy trzech odcinków dróg krajowych. Chodzi o drogi krajowe nr 63 na odc. Grochy – Pogorzele – Przeździecko – Mroczki, nr 65 na odc. granica województwa –DK-61 w Grajewie i nr 63 na odc. Czyżew Sutki – Czyżew. Zamówienie zostało podzielone na części.
Część pierwszą zamówienia stanowi wykonanie projektu rozbudowy drogi krajowej nr 63 na odc. Grochy – Pogorzele – Przeździecko – Mroczki. Do obowiązków projektanta będzie należało wykonanie prac projektowych, uzyskanie wymaganych decyzji, uzgodnień oraz zezwoleń i uzyskanie skutecznej zgody budowlanej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla rozbudowy około 4 km odcinka drogi krajowej nr 63.

W części drugiej chodzi o wykonanie projektu rozbudowy drogi krajowej nr 65 na odc. granica województwa – DK-61 w Grajewie. W tym przypadku wymagania będą takie same, jak powyżej. To zaprojektowania będzie ponad 1 km drogi krajowej.

Jako część trzecią zaplanowano wykonanie projektu rozbudowy drogi krajowej nr 63 na odc. Czyżew Sutki – Czyżew. Tutaj do rozbudowy przeznaczono ponad 4 km drogi. W ramach zadania będzie należało również wykonać prace projektowe, uzyskać wymagane decyzje, uzgodnienia oraz zezwolenia i uzyskać skuteczną zgodę budowlaną oraz pełnić nadzór autorski.

W każdej z części wykonanie prac projektowych, w tym uzyskanie pozwolenia na budowę, decycji ZRID lub innej zgody budowlanej ma nastąpić w okresie od dnia podpisania umowy do 15 grudnia.2021 r.

Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium. W części pierwszej i trzeciej w wysokości 5 tys. zł, a w części drugiej w wysokości 2 tys. zł. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 3 proc. ceny brutto podanej w ofercie.

Termin składania ofert mija 28 stycznia 2021 r. O wyborze ofert zadecydują kryteria: jakości (zespół projektowy): 40 proc. i cena: 60 proc.

To już kolejne podejście do znalezienia projektanta jednego z tych odcinków. Niedawno pisaliśmy o ogłoszonym przetargu na na przebudowę drogi krajowej nr 63 na odcinku Grochy-Pogorzele – Przeździecko-Mroczki w trybie projektuj i buduj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony