Partner serwisu

Podlaskie: Unibep wybuduje odcinek Dąbrowa Białostocka – Sokółka

Emilia Derewienko 27.01.2017

Podlaskie: Unibep wybuduje odcinek Dąbrowa Białostocka – Sokółka
Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku wyłonił najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę i rozbudowę DW-673 na odcinku Dąbrowa Białostocka – Sokółka. Inwestycję o wartości niespełna 83 mln zł brutto zrealizuje konsorcjum firm Unibep i Most z Sopotu.
Inwestycję pod nazwą „Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 673 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Dąbrowa Białostocka – Sokółka wraz z obejściami miejscowości” zrealizuje konsorcjum firm Unibep i Most z Sopotu, którego oferta okazała się najkorzystniejsza w postępowaniu. Wartość oferty to 82,86 mln zł brutto, przy budżecie inwestora, wynoszącym 128,40 mln zł.

Poza zwycięzcą, swoje oferty złożyło także sześć innych firm i konsorcjów: PBDI Kobylarnia; Budimex; konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe i UAB „Alkesta”; konsorcjum firm: Trakcja PRKil, Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów, Akcine Bendrove „Kauno Tiltai”; Konsorcjum Rubau Polska i Construcciones Rubau (oferta odrzucona) oraz Strabag.


Wyświetl większą mapę

Wszystkie oferty zmieściły się w budżecie inwestora. Za zaoferowaną cenę można było uzyskać najwyżej 60 punktów. Inwestor przyznał do 15 pkt za długość gwarancji i 25 za kryterium określone jako „jakość”.

Droga będzie miała 27 km, a poza trasą do zrealizowania będą obiekty inżynierskie i infrastruktura techniczna. Na wykonane prace wykonawca będzie musiał udzielić minimum 6-letniej gwarancji.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi drogowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony