Partnerzy serwisu:

Pol-Dróg dokończy węzły na obwodnicy Wałcza

ep 27.05.2020

Pol-Dróg dokończy węzły na obwodnicy Wałcza
fot. GDDKiA
Szczecińska GDDKiA wybrała najkorzystniejszą ofertę na dokończenie węzłów na obwodnicy Wałcza w ciągu drogi S10. Wykonawca ma być Pol-Dróg Drawsko Pomorskie.
Przetarg prowadzony był w podziale na trzy zadania. Firma z Drawska Pomorskiego okazała się najkorzystniejsza w każdym przypadku. Ta firma złożyła jednocześnie propozycje najtańsze.

Chodzi o węzły Wałcz Wschód (DK-22), Wałcz Północ (DW-163) i Witankowo. Wszystkie trzy węzły – jeśli nie będzie odwołań od rozstrzygnięcia – będą kosztowały łącznie 26,5 mln zł.

Wykonawca dokończy roboty na trzech węzłach, przeprowadzi także roboty na drogach poprzecznych dla obwodnicy w rejonie węzłów.

Obwodnica Wałcza, której nie zdołał ukończyć Energopol Szczecin, ma być przejezdna przed końcem tego roku. Prace, które zostały do wykonania po poprzednim wykonawcy podzielone zostały na sześć mniejszych przetargów.

Roboty drogowe ma dokończyć Porr. Prace związane z obiektami mostowymi GDDKiA chce powierzyć firmie Budimex.

Przed wyborem wykonawcy są jeszcze przetargi na wykonanie oznakowania i elementów BRD, a na otwarcie ofert czekają jeszcze nasadzenia zieleni i kanał technologiczny – tu przetarg trzeba było powtórzyć – jedyna złożona oferta przekroczyła budżet zamawiającego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony