Partnerzy serwisu:

Poprawi się DK-84 z Sanoka do Zagórza

ep/gddkia 22.10.2019

Poprawi się DK-84 z Sanoka do Zagórza
fot. Google Maps
GDDKiA przymierza się do rozbudowy drogi krajowej nr 84 pomiędzy Sanokiem a Zagórzem. Rusza przetarg na projekt i wykonanie robót budowlanych.
Bieszczadzki odcinek drogi ma się poprawić na odcinku ponad 4 km. GDDKiA szuka wykonawcy, który zaprojektuje rozbudowę i przebudowę drogi nr 84 na terenie powiatu sanockiego w gminach Sanok i Zagórz.. Chodzi o odcinek Sanok – Zagórz według kilometraża od km 3+150 do km 7+428.Wyświetl większą mapę

Planowane są wzmocnienie konstrukcji nawierzchni do 115 kN/oś, przebudowa skrzyżowań, a także budowa chodników i ścieżek rowerowych.

Wykonawca w szczególności będzie zobowiązany do: przebudowy skrzyżowania DK-84 z drogą gminną oraz wojewódzką nr 892, przebudowy istniejących wlotów dróg gminnych i powiatowych w ciągu projektowanego odcinka, budowy i przebudowy zatok autobusowych, a także przebudowy systemu odwodnienia terenu. Powstanie także nowe oświetlenie drogi.

Droga krajowa nr 84 liczy 49 km. w całości leży na terenie województwa podkarpackiego. Łączy Sanok z granicą z Ukrainą w Krościenku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony