Partnerzy serwisu:

Postępuje budowa S19 kamień-Sokołów. Jeździmy inaczej

ep. 21.07.2020

Postępuje budowa S19 kamień-Sokołów. Jeździmy inaczej
fot. Google Maps
W związku z postępem prac na budowie S19, zmienia się organizacja ruchu na węźle Sokołów Małopolski. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje od wtorku.
Zmiany wiążą się z rozpoczęciem budowy węzła Sokołów Małopolski Północ.

Według obowiązującej organizacji dla ruchu zamknięta będzie droga ekspresowa S19 i droga krajowa nr 19 na odcinku od w. Sokołów Małopolski do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 878.

 

Ruch pojazdów z drogi ekspresowej S19 w kierunku Niska kierowany będzie na drogę wojewódzką nr 875 w kierunku do miasta Sokołów Małopolski a następnie na drogę wojewódzką nr 878 i dalej drogę krajową nr 19 w kierunku Niska.

W kierunku Rzeszowa ruch pojazdów zostanie przekierowany z DK-19 na drogą wojewódzką nr 878 do Sokołowa Małopolskiego, a następnie drogą wojewódzką nr 875 do węzła Sokołów Małopolski na drogę ekspresową S19.

Ponadto – jak informuje GDDKiA – odcinkowo zamknięta zostanie droga powiatowa 1366R w rejonie budowanego węzła Sokołów Małopolski Północ. Będą obowiązywały objazdy.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do końca roku.

Odcinek pomiędzy węzłami Kamień i Sokołów Małopolski Północ liczy blisko 8 km. Jego wykonawca jest Budimex. Plac budowy wykonawca przejął na początku lica.

W ramach zadania powstanie dwujezdniowa droga ekspresowa z pasami awaryjnymi i rezerwą pod trzeci pas oraz dwa węzły drogowe: Kamień oraz Sokołów Małopolski Północ.

Wykonawca ma do wykonania 6 wiaduktów, 2 przejścia dla zwierząt (1 dolne i 1 górne) oraz 2 przepusty ekologiczne wraz z niezbędną przebudową dróg dochodzących do obiektów.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony