Partnerzy serwisu:

Potrzebne PFU dla rozbudowy DW-245 na odcinku Gruczno − Głogówko Królewskie

Magdalena Romanowska 05.05.2020

Potrzebne PFU dla rozbudowy DW-245 na odcinku Gruczno − Głogówko Królewskie
Fot. Google Maps
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy ogłosił przetarg na przygotowanie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) oraz materiałów do uzyskania DŚU dla zadania rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 245 na odcinku Gruczno − Głogówko Królewskie. Ten odcinek będzie powiązaniem komunikacyjnym drogi ekspresowej S5 z przeprawą przez Wisłę.
Do zadań wykonawcy będzie należało opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU). Na podstawie PFU opracować zbiorcze zestawienie kosztów planowanej inwestycji oraz przedstawi je w formie tabelarycznej.

Sporządzenie skutecznych materiałów do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia (decyzję środowiskową lub decyzję o umorzeniu postępowania).View Larger Map

Wykonawca będzie też świadczył wsparcie techniczne na etapie realizacji inwestycji w zakresie zgodności dokumentacji oraz realizowanych robót budowlanych, materiałów, technologii i innych z PFU. Wsparcie techniczne będzie wymagane do momentu zakończenia dokumentacji i uzyskania ostatecznej decyzji ZRID.

Oferty można składać do 8 czerwca 2020 roku. O wyborze wykonawcy zadecyduje w 60 proc. cena, w 20 proc. doświadczenie zawodowe projektanta drogowego, a w 20 proc. czas realizacji umowy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony