Partnerzy serwisu:

Potrzebny inwestor zastępczy dla Trasy N-S w Rudzie Śląskiej

ep. 12.07.2019

Potrzebny inwestor zastępczy dla Trasy N-S w Rudzie Śląskiej
Fot. Google Maps
Miasto Ruda śląska szuka inwestora zastępczego dla budowy trasy N-S pomiędzy ulicą Kokota w Bielszowicach i autostradą A4. Chodzi o ostatni odcinek tej ważnej dla miasta trasy.
Poszukiwana firma szuka firmy, która w imieniu zamawiającego w sposób kompleksowy będzie obsługiwać inwestycję, w tym również będzie pełnić funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego.

Jej zadaniem będzie m.in.: zarządzanie, koordynowanie, organizowanie robót budowlanych, a także kontrola i nadzór nad jej realizacją aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Usługa ta ma być świadczona przez okres maksymalnie 32 miesięcy od podpisania umowy lub do dnia zakończenia realizacji inwestycji wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.

Sama realizacja inwestycji ma trwać 24 miesiące.

Obecnie trwa także przetarg na wykonawcę odcinka Trasy N-S pomiędzy ulicą Kokota (skrzyżowanie z Trasa N-S) a węzłem A4 z ul. 1-go Maja. To odcinek liczący 1,670 km. Jego wartość zamawiający szacuje na ponad 186 mln zł netto.

Na oferty od wykonawców trasy miasto czeka do 31 lipca, natomiast chętni do pełnienia roli inwestora zastępczego mogą się zgłaszać do 14 sierpnia.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony