Partner serwisu

Potrzebny nadzór na S7 między węzłami Miechów i Szczepanowice

Magdalena Romanowska 10.06.2020

Potrzebny nadzór na S7 między węzłami Miechów i Szczepanowice
fot. GDDKiA
Krakowski oddział GDDKiA ogłosił przetarg na pełnienie usługi nadzoru nad projektowaniem i budową drogi ekspresowej S7 od granicy województwa świętokrzyskiego do Krakowa na odcinku węzeł Miechów – węzeł Szczepanowice. Przetarg na budowę tego 5-km odcinka wciąż trwa.
Pełniący nadzór będzie zobowiązany w szczególności do pełnienia nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów.

Zadaniem wykonawcy będzie również zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia ostatecznego świadectwa płatności, prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA, a także wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA.

Chętni mogą składać swoje oferty do 22 lipca 2020 roku. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty będą: jakość (26 proc.), doświadczenie personelu konsultanta (14 proc.) i cena (14 proc.).

Przetarg na zaprojektowanie i budowę tego odcinka ogłoszono w kwietniu 2020 roku. Ten przetarg jest jeszcze w toku – wykonawcy mogą składać oferty do 26 czerwca br.

Przypominamy, że w marcu przyznano dodatkowe pieniądze na realizację odcinków S7 od granicy województwa świętokrzyskiego do węzła Miechów (województwo małopolskie) oraz Modlin – Czosnów (województwo mazowieckie). Następnie wybrano Intercor na wykonawcę pierwszego z odcinków, a po rozstrzygnięciu przetargu na odcinek Modlin – Czosnów do jego realizacji wybrano Budimex.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony