Partnerzy serwisu:

Potrzebny nadzór nad połączeniem DW-224 z A1

Magdalena Romanowska 25.02.2020

Potrzebny nadzór nad połączeniem DW-224 z A1
Fot. Google Maps
Dla odcinka drogi wojewódzkiej nr 224 Godziszewo – węzeł autostrady A1 poszukiwany jest nadzór autorski. Odcinek ma być rozbudowany w etapach. Ogłoszenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku dotyczy pierwszego etapu inwestycji.
Chodzi odcinek o długości około 9,4 km – od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 222 w miejscowości Godziszewo do węzła Stanisławie autostrady A1. Poprzedni kontrakt był wart 24,9 mln zł. Droga ma ułatwić połączenie DW-222 z autostradą A1 oraz z Tczewem i z Trójmiastem. W ramach tej rozbudowy części trasy ma dojść między innymi do poszerzenia jezdni w Godziszewie, wymiany sygnalizacji na skrzyżowaniach z DW-222 i DW-224 oraz do przebudowy mostu nad rzeką Styną.View Larger Map

Otwarcie ofert na budowę tego odcinka odbyło się 31 stycznia. Najtańszą ofertę w wysokości 12,5 mln zł złożyła Trakcja PRKiI. Budżet inwestora wynosi 17,5 mln zł.

Pełnienie nadzoru autorskiego będzie odbywało się w formie przyjazdów na miejsce prowadzenia robót oraz prac wykonywanych w siedzibie wykonawcy nadzoru. Pełniący nadzór autorski zostanie wybrany na podstawie kryterium doświadczenia projektanta branży drogowej (40 proc.) i kryterium ceny (60 proc.). Oferty można składać do 27 marca 2020 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony