Partnerzy serwisu:

Potrzebny nadzór nad realizowaną obwodnicą Lipska

Magdalena Romanowska 27.07.2020

Potrzebny nadzór nad realizowaną obwodnicą Lipska
fot. Google Maps
Oddział GDDKiA w Warszawie ogłosił przetarg na pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem: „Projekt i budowa obwodnicy Lipska w ciągu drogi krajowej nr 79.
Usługa obejmuje w szczególności pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikację dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikację wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrolę nad realizacją robót aż do daty wystawienia ostatecznego świadectwa płatności, a także prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpracę w tym zakresie ze służbami GDDKiA.

Oferty można składać do 7 września 2020 roku. O wyborze wykonawcy zadecydują kryteria jakości (26 proc.), doświadczenie personelu wykonawcy (14 proc.) oraz cena (60 proc.).

Planowana obwodnica ma mieć 6,5 km długości. Dla tego zadania została już wykonana koncepcja programowa. Ujęta jest w Programie budowy 100 obwodnic na Mazowszu i jednocześnie pierwszy na etapie projektuj i buduj. Mowa o obwodnicy Lipska w ciągu drogi krajowej nr 79.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony