Partnerzy serwisu:

Przemków: remont drogi wojewódzkiej nr 328

Redakcja 11.09.2019

Przemków: remont drogi wojewódzkiej nr 328
Do końca listopada zostanie wyremontowany kolejny odcinek drogi wojewódzkiej nr 328. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei ogłosiła przetarg na remont 600 m odcinka drogi przebiegającego przez miejscowość Przemków. Kolejne fragmenty drogi są remontowane etapami od 2016 roku.
Remont przewidziany jest dla drogi klasy G i KR – 3 na odcinku o długości 600 m. Rozpoczyna się i kończy w terenie zabudowanym. W ramach inwestycji zaplanowane są roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych wraz z odtworzeniem punktów wysokościowych drogi przed remontem, sfrezowanie istniejącej całej szerokości jezdni grubości 11 cm. Z pozostałości po frezowaniu zostanie wykonane pobocze. Ułożone zostaną też krawężniki betonowe na ławie z oporem. Wykonawca wyłoniony w przetargu będzie zobowiązany również do sporządzenie docelowej organizacji ruchu z zatwierdzeniem i wyniesieniem w teren.



View Larger Map

Dodatkowo zostanie wyremontowany system odwodniania: naprawa uszkodzonych przykanalików, regulacja wysokościowa i wymiana kratek ścieków, ścinka poboczy i utwardzanie ich destruktem z frezowania. Wykonawca będzie też musiał zapewnić ewentualny nadzór archeologiczny. 

Zamówienie ma zostać wykonane do 28 listopada 2019. Oferty przetargowe można składać do 26 września 2019 roku. 
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony