Partnerzy serwisu:

Przetarg na budowę wiaduktu w ciągu DK-9 rozstrzygnięty

inf. pras. 17.03.2019

Przetarg na budowę wiaduktu w ciągu DK-9 rozstrzygnięty
fot. Google Maps
Konsorcjum firm: Intop Tarnobrzeg oraz PBDiM z Mińska Mazowieckiego zostało wskazane jako najkorzystniejsze w przetargu na budowę wiaduktu nad linią kolejową Dębica – Mielec – Tarnobrzeg i drogą powiatową nr 1113R. Wiadukt ma powstać wciągu DK-9.
Konsorcjum w złożonej ofercie wskazało, iż prace zrealizuje za kwotę 20,280 mln zł, w terminie do 15 lipca 2020 r. Jeśli od dokonanego wyboru oferty nie wpłynie odwołanie, możliwe będzie podpisanie umowy.

Wybrana oferta jest najtańszą spośród złożonych ofert.

Przedmiotem zamówienia jest budowa wiaduktu nad linią kolejową Dębica – Mielec – Tarnobrzeg i drogą powiatową nr 1113R Stale – Chmielów - Dąbrowica w ciągu drogi krajowej nr 9 Radom – Rzeszów. Wiadukt ma powstać w km 130+556. Jednocześnie zostanie rozebrany istniejący wiadukt, wybudowany i rozebrany objazd tymczasowy, a także przebudowane dojazdy i odcinek drogi powiatowej nr 1113R Stale – Chmielów – Dąbrowica wraz z przebudową urządzeń uzbrojenia terenu.

Zakres prac koniecznych do wykonania w 2019 roku obejmuje wykonanie objazdu tymczasowego (do 4 miesięcy od daty podpisania umowy), rozebranie istniejącego wiaduktu i budowa nowego wiaduktu w zakresie wykonania fundamentów i podpór. Natomiast zakres prac pozostałych do wykonania w 2020 roku to kontynuacja robót budowlanych przy wiadukcie stałym i dojazdach, rozbiórka objazdu tymczasowego oraz roboty wykończeniowe i przyobiektowe wraz z rekultywacją terenu.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony