Partnerzy serwisu:

Przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej w Pomorskim

Elżbieta Pałys 22.01.2016

Przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej w Pomorskim
fot. scott_48074, flickr.com, CCA
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku szuka chętnych do zaprojektowania i zrealizowania rozbudowy ponad 9 kilometrów drogi wojewódzkiej.
Chodzi o DW¬–224 na odcinku Godziszewo – węzeł autostrady A1 Stanisławie. Zadaniem wykonawcy byłoby zaprojektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i prawomocnych decyzji administracyjnych, w raz ze ZRID. Wykonawca byłby również zobowiązany do wykonania dwuetapowego audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego, pełnienia nadzoru autorskiego oraz wznowienie, ustalenie lub wydzielenie granic pasa drogowego znajdujących się w liniach rozgraniczających inwestycji.

Przebudową mają być objęte odcinki drogi o łącznej długości ok. 9,4 km, w ciągu DW–224 oraz ok. 400 m w ciągu DW–222. Budowie i przebudowie podlegać będą krótkie odcinki dróg powiatowych i gminnych w obszarze wlotów na skrzyżowania, a także elementy istniejącej infrastruktury technicznej. Droga ma być przebudowana do parametrów klasy G, z jezdnią o szerokości 7 m z umocnionymi poboczami gruntowymi.

Inwestor oczekuje gwarancji na okres nie krótszy niż 5 lat. Wartość zadania oszacowano na 39,34 mln zł. Wykonawca będzie zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: 786,8 tys. zł.
Oferty będą oceniane z uwzględnieniem kryteriów: ceny – waga 80, okres gwarancji – waga 20. Zamawiający czeka na nie do 29 lutego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony