Partnerzy serwisu:

Remont ósemki przez Marki potrwa dłużej

inf. pras. 12.09.2018

Remont ósemki przez Marki potrwa dłużej
fot. sxc.hunnhhnb
Bardzo zły stan studni kanalizacyjnych i wpustów, a także obiektów nad rzekami Czarną i Długą przełożył się na wydłużenie remontu DK-8 przechodzącej przez Marki – informuje GDDKiA w Warszawie.
Jak podano, wykonawca musiał dokonać analiz stanu studni oraz mostów, zmienić założenia związane ze sposobem remontu, zamówić niezbędne materiały a także dostosować dalszy harmonogram prac.

W czwartek 23 sierpnia, na odcinku od Strugi do Radzymina przełożono ruch na wyremontowaną nawierzchnię i rozpoczęto prace na jezdni w kierunku Warszawy. – Z ostatnich informacji przekazanych przez wykonawcę, firmę Astaldi, roboty nawierzchniowe na tym odcinku potrwają ok. 2 tygodni – informuje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka prasowa GDDKiA. Planowane zakończenie robót nawierzchniowych na tym odcinku to 16 września 2018 roku. Po zakończeniu prac kierowcom zostaną udostępnione obie jezdnie.

Na jezdni w kierunku Białegostoku, pomiędzy stacją benzynową a Strugą, nowa nawierzchnia powinna zostać ułożona do 31 października 2018 r. Zakończenie prac na tych dwóch odcinkach pozwoli rozpocząć frezowanie nawierzchni i układanie nowej na jezdni w kierunku Białegostoku, od węzła Marki do stacji paliw. Według szacunków wykonawcy potrwa to ok. 4 tygodni od wprowadzenia czasowej organizacji ruchu.

Na koniec pozostanie remont jezdni w kierunku Warszawy od Strugi do w. Marki, przewidywany czas realizacji robót nawierzchniowych na tym odcinku 3 tygodnie po wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony