Partnerzy serwisu:

Remonty dworców w województwie podlaskim

Witold Urbanowicz 12.06.2015

Remonty dworców w województwie podlaskim
fot. Jakub Dubiaga, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
PKP SA ogłosiły kolejne przetargi na remonty dworców – tym razem w województwie podlaskim. Prace obejmą obiekty w Czeremsze, Czarnej Białostockiej i Płocicznie.
PKP SA ogłosiły przetargi na remonty dworców w Czeremsze i Czarnej Białostockiej w województwie podlaskim. Prace obejmują wymianę pokrycia dachu i obróbek blacharskich, wykonanie ocieplenia ścian i sufitów budynków, uzupełnienie tynków oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach. Termin wykonania prac określono na 60 dni od dnia wprowadzenia na teren robót. Oferty w tym przetargu, w podziale na dwa zadania, można składać do 15 czerwca br. Jedynym kryterium wyboru jest cena.

Budowa dworca w Czeremsze ruszyła w 1986 r. i trwała do 1989 r. Obiekt leży na liniach 31 Siedlce – Siemianówka, 32 Czeremcha – Białystok, 43 Czeremcha – Brześć. Natomiast parterowy dworzec w Czarnej Białostockiej, znajdujący się przy nastawni, leży na linii 6 Zielonka – Kuźnica Białostocka.

W oddzielnym postepowaniu PKP SA szuka wykonawców dla remontu budynku dworca w Płocicznie. Zakres prac obejmuje rozebranie pokrycia dachowego z dachówki karpiówki wraz z istniejącymi obróbkami blacharskimi, przemurowanie kominów, wykonanie pokrycia dachu blachą trapezową oraz nowych obróbek blacharskich, wykonanie nowej instalacji odgromowej wraz z wymaganymi pomiarami, wykonanie remontu schodów oraz przecieranie, szpachlowanie i malowanie tynków.

Prace powinny zostać wykonane w ciągu 45 dni od wprowadzenia na plac robót. Termin składania ofert mija 22 czerwca br. Jedynym kryterium jest cena. Płociczno leży na linii 40 Sokółka – Suwałki.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Dworce kolejowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony