Partnerzy serwisu:

Rusza przetarg na projekt rozbudowy S1 w Dąbrowie Górniczej

Leonard Dolecki 12.06.2018

Rusza przetarg na projekt rozbudowy S1 w Dąbrowie Górniczej
fot. GDDKiA
Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na opracowanie projektu rozbudowy drogi ekspresowej S1 w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Dokument ma dotyczyć obu jezdni odcinka o długości niemal 3 km.
Odcinek drogi S1, dla którego Generalna Dyrekcja zamawia dokumentację jest zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej od km 530+480 do km 533+200 i liczy on 2,720 km. Wykonawca zadania będzie musiał dostosować również trasę do końca aktualnie opracowywanego projektu S1 Podwarpie – Dabrowa Górnicza.

Dokumentacja jest niezbędna, aby dostosować konstrukcję drogi do obciążenia 115 kN/oś oraz podnieść nośność obiektów mostowych w ciągu drogi do klasy obciążenia A. Jak informuje GDDKiA – droga, która jest obecnie zakwalifikowana jako trasy klasy S nie posiada obecnie wszystkich niezbędnych parametrów.
 
Firma, która zostanie wybrana do realizacji zadania będzie zobowiązana do wykonania dokumentacji projektowej infrastruktury, opracowania odpowiedzi na pytania oferentów w postępowaniu na wykonawcę robót budowlanych oraz pełnienia nadzoru autorskiego nad inwestycją.

Na oferty zamawiający czeka do 24 lipca br. Podczas ich oceny będzie brać pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (40%).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony