Partner serwisu

Rusza remont DK-77 Milczany – Sandomierz

Redakcja 08.10.2020

Rusza remont DK-77 Milczany – Sandomierz
Fot. Google Maps
W czwartek 8 października rozpoczyna się remont ponad 2-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 Milczany – Sandomierz. Kierowcy będą jeździć wahadłowo. Ruch będzie sterowany sygnalizacja świetlną.
Wymiana nawierzchni na odcinku Milczany – Sandomierz to kolejne zadanie, które ma poprawić bezpieczeństwo na drodze krajowej nr 77 Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola – Przemyśl.

Jak przypomina GDDKiA, w 2017 roku kompleksowo wyremontowany został odcinek Lipnik – Milczany o długości blisko 14 km, rok później powstało rondo w Lipniku na skrzyżowaniu dróg krajowych 77 i 9 i chodzik w Kleczanowie wzdłuż drogi krajowej 77 o długości 2,5 km. Wraz z odcinkiem, na którym remont się właśnie rozpoczną, kierowcy będą mieli do dyspozycji wyremontowany ciąg drogowy o długości 16 km.Wyświetl większą mapę

Roboty na drodze krajowej 77 między Milczanami a Sandomierzem zostały podzielone na etapy i będą prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni kolejno na 500-metrowych odcinkach, na których podczas frezowania starej i układania nowej nawierzchni wprowadzany będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną – informuje GDDKiA. Roboty postępować będą od Milczan w kierunku Sandomierza.

Koszt remontu to około 3,1 mln złotych.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony