Partnerzy serwisu:

Rusza remont wiaduktów na Zakopiance w Nowym Targu

inf. pras. 26.02.2019

Rusza remont wiaduktów na Zakopiance w Nowym Targu
fot. GDDKiA
Trwają prace przygotowawcze do remontu dwóch wiaduktów nad ul. Grel w Nowym Targu, na DK-47 (Zakopiance) – poinformowała GDDKiA w Krakowie. W poniedziałek 25 instalowane było oznakowanie tymczasowe na ul. Grel, a od środy 27 lutego do 1 marca wykonywana będzie przełączka z zawężaniem jednego pasa ruchu jezdni w kierunku Krakowa. Remont spowodowany jest zużyciem eksploatacyjnym materiałów.
W związku z remontem od 4 marca do 30 czerwca całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ul. Grel, przebiegająca pod wiaduktami. Będą nią mogli poruszać się wyłącznie piesi. Rozpocznie się także remont.


Wyświetl większą mapę
Na wiadukcie prawym jadąc w kierunku Zakopanego wymieniane będą belki nośne pomostu, natomiast na sąsiednim wiadukcie wzmocniona zostanie płyta pomostu. Ponadto wykonane zostanie opłaszczowanie betonowe (obłożenie betonem) przyczółków, wymieniona nawierzchnia, krawężniki i bariery. Wiadukt, na którym prowadzone będą prace wyłączony zostanie z ruchu całkowicie i pojazdy poruszać się będą po jednym obiekcie i jednym pasem ruchu w dwóch kierunkach.

Zakończenie robót remontowych planowane jest na 26 września br. Ich koszt wyniesie ok. 3 mln 200 tys. zł.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony