Partnerzy serwisu:

S11 Kórnik – Ostrów Wielkopolski. Kolejny etap projektowania

Magdalena Romanowska 28.10.2019

S11 Kórnik – Ostrów Wielkopolski. Kolejny etap projektowania
fot. GDDKiA
Oddział GDDKiA w Poznaniu ogłosił przetarg na opracowanie projektu dla budowy drogi ekspresowej S11 na odcinku Kórnik – Ostrów Wielkopolski. Wykonawca będzie musiał sporządzić studium techniczno-ekonomiczne, materiały do DŚU oraz opracowanie koncepcji programowej.
Zaprojektowanie kolejnych etapów tego odcinka przybliży powstanie całej S11. We wspomnianym przetargu chodzi szczególnie o studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe (STEŚ), materiały do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (Md DŚU) wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) oraz koncepcja programowa (KP) dla pododcinków Kórnik – Jarocin (A) i Jarocin – Ostrów Wielkopolski (B). Planowana długość trasy tego odcinka to ok. 76 km.

Część prac projektowych została zlecona w 2018 roku firmie JPL Project. W ramach tamtego zamówienia wykonano studium korytarzowe.

Przypominamy, że projektowana droga ekspresowa położona jest w obszarze administracyjnym województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim na obszarze gminy Kórnik; w powiecie średzkim na obszarze gminy Środa Wielkopolska, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl; w powiecie jarocińskim na obszarze gminy Jarocin, Kotlin; w powiecie pleszewskim na obszarze gminy Pleszew, Dobrzyca, Czermin; w powiecie ostrowskim na obszarze gminy Ostrów Wielkopolski, Raszków.

Część prac projektowych została zlecona w 2018 roku firmie JPL Project. W ramach tamtego zamówienia wykonano studium korytarzowe.

Oferty w przetargu można składać do 29 listopada 2019.

O wyborze wykonawcy zadecyduje w 24 procentach ocena zespołu projektowego, w 12 procentach ocena zespołu środowiskowego, w 4 procentach realizacja zamówienia przy pomocy osoby wykluczonej i w 60 procentach cena.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony