Partnerzy serwisu:

S11. Projektowanie odcinka Piła – Ujście

Magdalena Romanowska 03.12.2019

S11. Projektowanie odcinka Piła – Ujście
fot. Patryk Korzeniecki, commons.wikimedia.org, CC
GDDKiA ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi ekspresowej S11 na odcinku Piła – Ujście. Projekt obejmie wykonanie aktualizacji STEŚ i opracowanie materiałów do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i uzyskaniem samej decyzji.
Droga ekspresowa S11 odcinek Piła – Ujście stanowi fragment drogi S11 Kołobrzeg – Poznań, jak również element ważnego w skali kraju połączenia drogowego zapewniającego dojazd do Poznania na środkowe wybrzeże Bałtyku. Aktualizacja Studium Techniczno - Ekonomiczno – Środowiskowego oraz uzyskanie decyzji środowiskowej są niezbędne do rozpoczęcia kolejnych etapów budowy drogi.

Jest to kolejny etap opracowania projektowego tego odcinka. W lutym tego roku odbywały się konsultacje dotyczące przebiegu ekspresowej jedenastki w powiecie pilskim.
Droga od wschodniej strony ominie miasta Piła i Ujście. W ciągu obwodnicy planuje się stworzenie czterech węzłów Piła – Podlasie, Piła – Przemysłowa, Motylewo i Chrustowo. Od węzła Piła − Podlasie droga będzie przebiegać wspólnie z S10.View Larger Map

O wyborze wykonawcy zadecyduje w 18 proc. skład zespołu projektowego, w 18 proc. skład zespołu środowiskowej, w 4 proc. realizacja zamówienia przy pomocy osoby wykluczonej zatrudnionej na umowę o pracę. Cena będzie miała wartość 60 proc.
Oferty w przetargu można składać do 8 stycznia 2020 roku. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony