Partner serwisu

S6: Budimex z najkorzystniejszą ofertą na odcinek Goleniów – Nowogard

Leonard Dolecki 23.07.2015

S6: Budimex z najkorzystniejszą ofertą na odcinek Goleniów – Nowogard
fot. GDDKiA
GDDKiA wybrała najkorzystniejszą z ofert zgłoszonych do przetargu na odcinek drogi ekspresowej S6. Najlepsza okazała się opcja przedstawiona przez Budimex.
Budimex złożył najbardziej korzystną ofertę na wykonanie fragmentu trasy S6 między Goleniowem a Nowogardem. Firma na wykonanie zadania będzie miała 34 miesiące od podpisania umowy. Gwarancja jaką daje Budimex to 10 lat . Kwoty jakie proponowali inne podmioty za wykonanie tego odcinka wahały się od 423 mln zł do 476,6 mln zł.

GDDKiA zleca wykonawcy wybudowanie dwupasmowej drogi ekspresowej o długości 19,2 km. Na całej, nowo wybudowanej trasie mają znajdować się cztery węzły komunikacyjne: Goleniów Północ, Żółwia Błoć, Kikorze i Glewice.

Droga między Goleniowem a Nowogardem jest fragmentem trasy łączącej Szczecin i Koszalin o długości 140 km. Cała inwestycja ma zostać skończona w 2019 roku. Dalszym etapem jest zbudowanie szybkiego połączenia Szczecina z Gdańskiem do roku 2023.

Więcej informacji znajdziesz w Monitorze, a w nim:
  • poznasz wszystkich oferentów i wartość ofert,
  • sprawdzisz, kiedy powstanie droga,
  • przeczytasz o zakresie zamówienia.


Zapraszamy na III Kongres Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 8 października 2015 roku w Łodzi. W tym roku wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi rola funduszy prywatnych w budownictwie infrastrukturalnym oraz kwestia relacji między członkami procesu inwestycyjnego.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

   
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi drogowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony