Partner serwisu

Są chętni, by remontować mosty w Goczałkowicach Zdroju

Redakcja 30.08.2021

Są chętni, by remontować mosty w Goczałkowicach Zdroju
Fot. Google Maps
Dwanaście ofert otrzymała GDDKiA w przetargu na remont mostów przez Wisłę w Goczałkowicach Zdroju. Chodzi o obiekty w ciągu drogi krajowej nr 1. Najtańsza propozycja za niespełna 6 mln zł.
Spośród wszystkich wykonawców najtańsza okazała się firma Most z Sopotu. Zaproponowała 5,944 mln zł przy budżecie zamawiającego 6,241 mln zł.

W kwocie zaplanowanej przez inwestora mieści się także oferta firmy Strabag wyceniona na 6,131 mln zł. Oferta najdroższa została złożona przez konsorcjum firm PBW Inżynieria Jacek Garbacz i Probudowa, które wyceniło ją na kwotę 9,090 zł.Wyświetl większą mapę

W ramach inwestycji wykonawca, który zostanie wybrany będzie odpowiedzialny za kompleksowy remont elementów konstrukcyjnych – dźwigarów głównych, filarów i przyczółków. Do wymiany są także łożyska, urządzenia dylatacyjne, nawierzchnia jezdni i chodników, a także urządzenia odwadniające, bariery i barieroporęcze. Zabezpieczony zostanie także prześwit pomiędzy obiektami.

Remont będzie prowadzony na obu jezdniach krajowej jedynki. Przeznaczone do remontu obiekty mają 107,58 m długości i szerokość 10,58 m. Rozpiętość teoretyczna przęseł wynosi 4 x 23 m.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony