Partner serwisu

Są chętni, by zaprojektować połączenie węzła A4 Brzesko z DW-768

ep. 26.11.2021

Są chętni, by zaprojektować połączenie węzła A4 Brzesko z DW-768
fot. Google Maps
Pięć ofert otrzymał Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie w przetargu na zaprojektowanie połączenia węzła Brzesko na autostradzie A4 z drogą wojewódzką numer 768. W przygotowanym budżecie mieści się tylko jedna propozycja.
Chodzi o dowiązanie istniejącego wylotu ronda na skrzyżowaniu DW -768 i ul. Zagrodzkiej w miejscowości Bucze w gminie Brzesko oraz połączenie z istniejącą drogą wojewódzką nr 768 w miejscowości Niedzieliska w gminie Szczurowa. Planowana droga ma ominąć tereny zabudowane miejscowości Rudy Rysie i Przyborów. Będzie miała ok.6,5 km.


center>
Wyświetl większą mapę
Zgłosiło się 5 firm projektowych. Najtańsza jest oferta Pracowni Projektowej Mostopol z Opola wyceniona w zakresie zamówienia podstawowego na 1,399 mln zł. To jednocześnie jedyna oferta mieszcząca się w przygotowanym budżecie inwestora, tj. kwocie 1,8 mln zł.

Najdroższa oferta w tym przetargu należy do firmy DMK Inyżnieria – 3,625 mln zł.

ZDW oczekuje, że opracowania projektowe otrzyma w ciągu 15 miesięcy od podpisania umowy. W tym czasie miałyby powstać projekty budowlane, techniczne i wykonawcze. Uzyskane powinny być także wszelkie opinie, uzgodnienia i decyzje, w tym pozwolenie budowlane.

W ramach opcji zamawiający przewiduje zlecenie tej samej firmie pełnienie nadzoru autorskiego na kolejnych etapach realizacji zadania.  

To drugi etap inwestycji związanej z łączeniem DW-768 z węzłem na autostradzie A4.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony