Partnerzy serwisu:

Są oferty na montaż ekranów na obiektach mostowych A1

ep. 14.11.2019

Są oferty na montaż ekranów na obiektach mostowych A1
fot. GDDKiA
Cztery firmy są zainteresowane montażem ekranów akustycznych na obiektach mostowych powstającej A1 Rząsawa – Blachownia.
GDDKiA w Katowicach otworzyła koperty z ofertami na montaż ekranów akustycznych na 12 obiektach mostowych A1 obwodnicy Częstochowy. Wpłynęły cztery propozycje, wszystkie mieszczą się w zaplanowanym budżecie.

Najtańszą propozycję złożyła firma World Acoustic Group. Zaproponowała 2,332 mln zł. To niemal o połowę mniej niż planował wydać zamawiający – 5,563 mln zł.

Pozostałe propozycje złożyli: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud – 3,890 mln zł, Flora Bis – 3,046 mln zł, oraz Wonat – 3,479 mln zł.

To kolejny przetarg dotyczący prac niezbędnych do tego, by oddać do ruchu autostradową obwodnicę Częstochowy kończoną obecnie po rozwiązaniu umowy z konsorcjum na czele z Salini.

Zakres zamówienia będzie obejmował w szczególności montaż ekranów akustycznych na obiektach mostowych, obsługę geodezyjną, montaż drzwi technicznych oraz wykonanie robót poprawkowych zabezpieczenia antykorozyjnego słupów stalowych ekranów akustycznych. To ostatnie czynności, które trzeba zlecić i zrealizować przed oddaniem drogi do ruchu.

W czwartek została podpisana umowa na montaż barier ochronnych wzdłuż autostrady.  

Wkrótce natomiast ma być ogłoszony przetarg na montaż ekranów wzdłuż jezdni autostrady.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony