Partner serwisu

Są oferty na obwodnicę Włoszczowy

Elżbieta Pałys 27.06.2017

Są oferty na obwodnicę Włoszczowy
fot. Radosław Drożdżewski, commons.wikimedia.org, GNU FDL (13)
Trakcja PRKiI złożyła najtańszą ofertę w przetargu na budowę obwodnicy Włoszczowy – I etap – w ciągu DW-786. Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach otrzymał w sumie 3 propozycje.
Oferta z najniższą ceną, złożona przez Trakcję, opiewała na 46,6 mln zł. Pozostałe zostały wycenione na 52,5 mln zł – to oferta firmy Strabag oraz prawie 60 mln zł – na tyle prace wyceniło konsorcjum na którego czele stoi Zakład Budowlano Drogowy Dukt.

To kwoty wyższe niż ta, którą na realizację zadania zabezpieczył zamawiający – 31,7 mln zł. Przy czym, jak podano, wartość wyceny tego zadania to 68,9 mln zł, a to już kwota, w której mieszczą się wszyscy wykonawcy.


Wyświetl większą mapę
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, a także uzyskanie wymaganych decyzji i zezwoleń dla realizacji obwodnicy Włoszczowy wraz z rozbudową DW-742 (ul. Jędrzejowska).

Obwodnica rozpocznie się od DP 0247T, następnie skieruje się na wschód przez tereny leśne, przetnie drogę wojewódzką nr 742 i biegnąc w kierunku północno-wschodnim skończy się przed mostem nad Czarną Strugą w ciągu DW-786. Rozbudowa DW-742 obejmie odcinek ok. 2,27 km.

Droga powinna być gotowa przed końcem sierpnia 2020 roku.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony