Partnerzy serwisu:

Segula Technologies otwiera biuro inżynierskie w Polsce

inf. pras. 08.04.2021

Segula Technologies otwiera biuro inżynierskie w Polsce
fot. mat.pras.
Segula Technologies, globalna grupa inżynierska, otworzyła biuro projektowe w Tychach. Chce działać na rzecz klientów z branży motoryzacyjnej, kolejowej oraz naftowej i gazowej.
W sektorze motoryzacyjnym firma Segula Technologies opracowała kompletny zakres usług od projektu do industrializacji. Uznana za swoją zdolność do zarządzania kompletnymi projektami „pod klucz”, zarówno w zakresie pojazdów, jak i linii produkcyjnych. Grupa oferuje również swoje doświadczenie, aby sprostać głównym bieżącym wyzwaniom swoich klientów, takim jak e-mobilność czy transformacja cyfrowa.

W sektorze kolejowym biuro projektowe w Tychach będzie wspierać swoich klientów w rozwoju taboru kolejowego, dzięki utworzeniu jednostki inżynierii mechanicznej i elektrycznej, specjalizującej się w symulacjach i wsparciu testowym.
Wreszcie, w sektorze ropy i gazu, Segula Technologies wniesie swoje doświadczenie w zakresie inżynierii procesowej i działań w terenie (nadzór nad instalacjami, uruchamianie infrastruktury, itp.).

Duża dynamika polskiej gospodarki, szybko rozwijający się rynek inżynieryjny oraz najwyższej jakości uczelnie techniczne – wszystkie te atuty sprzyjają powstaniu firmy Segula w Polsce.

Vincent Chip, dyrektor Segula Poland, mówi: – Naszą ambicją jest stać się zaufanym partnerem dla naszych głównych klientów i głównym graczem w branży inżynieryjnej w Polsce. Aby to osiągnąć, dysponujemy wieloma atutami, takimi jak: dogłębna znajomość europejskich i światowych standardów przemysłowych, nasze międzynarodowe doświadczenie i uznana wiedza w zakresie industrializacji.

Do polskiego zespołu dołączy wielu wysokiej klasy inżynierów automatyków, inżynierów robotyków, programistów, inżynierów elektroników, a także inżynierów mechaników, elektryków i inżynierów zajmujących się projektowaniem symulacyjnym. Segula planuje w pierwszym roku zatrudnić kilkudziesięciu inżynierów, a następnie rozpocząć działalność w innych miastach.

Ta nowa lokalizacja jest częścią ogólnej strategii rozwoju Grupy. Firma Segula Technologies, obecna już w ponad 30 krajach, ma ambicję kontynuowania swojego międzynarodowego rozwoju.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony