Partnerzy serwisu:

Skanery radiometryczne w DCT Gdańsk

Magdalena Romanowska 12.03.2020

Skanery radiometryczne w DCT Gdańsk
fot. DCT Gdańsk
W obrębie kompleksu bramowego DCT Gdańsk uruchomiono nowe skanery radiometryczne. Kierowcy otrzymują w związku z tym zmieniona instrukcja dla kierowców.
Jak informuje DCT Gdańsk w oficjalnym komunikacie Straż Graniczna uruchomiła 11 marca nowe skanery radiometryczne w obrębie kompleksu bramowego DCT Gdańsk (RPM). Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi postępowania w przypadku aktywacji alarmu. Dotyczą one wszystkich pojazdów przejeżdżających przez parking i kompleks bramowy DCT.

 
Fot. DCT Gdańsk

W przypadku aktywacji alarmu RPM podczas wjazdu na terminal na monitorze kiosku samoobsługowego pojawi się komunikat „Alarm RPM” z wytycznymi jak kierowca ma się zachować (zaparkować pojazd w oznaczonym miejscu na parkingu przed bramami wjazdowymi i oczekiwać na funkcjonariusza Straży Granicznej).

W przypadku aktywacji alarmu RPM podczas wyjazdu z terminalu, informacja o aktywacji alarmu RPM pojawi się na monitorze zainstalowanym naprzeciwko portalu wyjazdowego OCR, na wysokości wzroku kierowcy (należy zaparkować pojazd w wyznaczonym miejscu obok portali i oczekiwać na funkcjonariusza Straży Granicznej).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony