Partnerzy serwisu:

Śląskie. Remont mostu w ciągu DK-45 w Rudniku

Redakcja 09.11.2020

Śląskie. Remont mostu w ciągu DK-45 w Rudniku
fot. GDDKiA Katowice
Jest już umowa na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 45 w miejscowości Rudnik w woj. śląskim. Prace ma wykonać Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów z Gliwic.
GDDKiA w Katowicach zleciła remont mostu przy drodze krajowej nr 45 w Rudnikach. W ramach zadnia usunięty zostanie zdegradowany beton i wypełnione zostaną ubytki. Trzeba także wymienić warstwy konstrukcyjne nawierzchni na obiekcie.Wyświetl większą mapę

Wymieniony na nowy ma zostać pomost stalowy pod obiektem. Obiekt zostanie wyposażony w bariery ochronne, odtworzone zostanie także oznakowanie poziome i pionowe.

Umowa z wykonawcą – Przedsiębiorstwem Remontów Ulic i Mostów z Gliwic – została podpisana 6 listopada. Ma być zrealizowana w ciągu 10 miesięcy.

W czasie remontu będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu, z zastosowaniem sygnalizacji świetlnej. Prędkość zostanie ograniczona do 40 km/h.

Jak informuje GDDKiA, remontowany obiekt powstał w latach 50. ubiegłego stulecia. Ma konstrukcję ramową, żelbetową, o długości 4,6 m i szerokości 17,6 m.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony