Partnerzy serwisu:

Stępień nie na długo wiceministrem?

Rynek Infrastruktury 05.12.2011

Stępień nie na długo wiceministrem?
Radosław Stępień, wiceminister infrastruktury (fot. Rynek Infrastruktury)
Radosław Stępień został powołany przez premiera na podsekretarza stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Jak podaje „Dziennik Łódzki”, powołany niedawno wiceminister transportu nie zostanie tam długo.

Stępień zajmował stanowisko wiceministra u Cezarego Grabarczyka przez dwa lata, gdzie był odpowiedzialny między innymi za budowę autostrad, dlatego był różnie oceniany.

Według „Dziennika Łódzkiego”, premier Donald Tusk nie przepadał za wiceministrem, głównie z powodu niedotrzymania terminu budowy autostrady A1, o który Stępień się zakładał. Prawdopodobnie mogło to być powodem zablokowania jego kandydatury na stanowisko senatora.

Zmiana gabinetów pozwala pozostać podsekretarzom na trzy miesiące w celu przekazania spraw następcom. Jednak zmiana nazwy Ministerstwa nie pozwalała na ten manewr, dlatego konieczne były nowe powołania.

Gdy Cezary Grabarczyk odszedł do Prezydium Sejmu, pojawiały się głosy, że Stępień zostanie wiceprezydentem miasta, jednak informacja nie została potwierdzona. Nieoficjalnie mówi się, że Stępień nie zagrzeje na długo miejsca w resorcie. Sam wiceminister nie chce się wypowiadać w kwestiach swojej przyszłości – informuje „Dziennik Łódzki”.

 

Całosć artykułu


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony