Partnerzy serwisu:

Suwałki: Startuje kolejny etap przebudowy DW-653

Leonard Dolecki 13.07.2018

Suwałki: Startuje kolejny etap przebudowy DW-653
fot. UM Suwałki
Miasto Suwałki ogłosiło przetarg na przebudowę odcinka drogi wojewódzkiej nr 653 leżącego w granicach miejscowości. Fragment, będący przedmiotem postepowania, znajduje się w ciągu ulicy Sejneńskiej.
Przetarg jest trzecią częścią inwestycji dotyczącej przebudowy DW-653 na terenie Suwałk. Tym razem przebudowana zostanie ulica Sejneńska od granic administracyjnych miasta do torów wraz z budową odcinka od ulicy Sejneńskiej do ulicy Utrata z mostem i tunelem pod torami.

Przedsięwzięcie zostało podzielone na trzy części. Pierwsza dotyczy robót drogowych z niezbędną infrastrukturą, druga – mostu przez rzekę Czarą Hańczę, a trzecia – tunelu pod torami.

Wyświetl większą mapę

Zamówienie dotyczy projektu finansowanego ze środków UE w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Na oferty zamawiający czeka do końca sierpnia br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz długość okresu gwarancji i rękojmi (40%). Według planów inwestycja ma zakończyć się do końca czerwca 2019 roku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony