Partnerzy serwisu:

Świętokrzyskie: Rusza przetarg na DW-728 Łopuszno – DK-74

Leonard Dolecki 21.06.2017

Świętokrzyskie: Rusza przetarg na DW-728 Łopuszno – DK-74
fot. ZZDW
Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 728 na odcinku Łopuszno – droga krajowa nr 74. Całkowita długość odcinka, który zostanie zmodernizowany, wynosi 16,005 km. W ramach inwestycji powstanie obwodnica Czałczyna.
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa świętokrzyskiego w powiecie koneckim i kieleckim, w gminach Łopuszno i Radoszyce. Droga rozpoczyna się w miejscowości Radoszyce przy skrzyżowaniu z ul. Piaskową w powiecie koneckim. Trasa kończy się w powiecie kieleckim w miejscowości Łopuszno przy rondzie gdzie krzyżują się drogi DW-728 i DW-786.

Całkowita długość odcinków rozbudowy wynosi ok 16,005 km. W ramach przedsięwzięcia powstanie także obwodnica Czałczyna o długości 2,266 km.

Wyświetl większą mapę

Zamawiający czeka na oferty do 28 lipca br. Przy ich ocenie brana pod uwagę będzie cena (60%) oraz długość gwarancji (40%). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nową drogą pojedziemy w IV kwartale 2020 roku. Realizacja projektu jest współfinansowana z funduszy Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi samorządowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony