Partnerzy serwisu:

Szykuje się remont wiaduktu w Zawierciu

Elżbieta Pałys 26.06.2018

Szykuje się remont wiaduktu w Zawierciu
fot. sankar govind, flickr.com, CCA
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach planuje remont wiaduktu drogowego drogi krajowej nr 78. Szuka wykonawcy dokumentacji projektowej.
Chodzi o wiadukt w km 119+569 nad linią kolejową i ulicami miejskimi – Towarową (przechodzącą w Marszałkowską), Kościuszki i Okulickiego. Wiadukt ma długość blisko 197 m i został zbudowany w 1970 r. Jezdnia ma szerokość 13 m. Obiekt jest także wyposażony w chodniki.Wyświetl większą mapę

Poszukiwany wykonawca będzie odpowiedzialny za wykonanie dokumentacji, uzyskanie potrzebnych decyzji administracyjnych dla realizacji zadania, odpowiedzi na pytania wykonawców w trakcie przetargu na roboty budowlane, a następnie sprawowanie nadzoru autorskiego aż do zakończenia okresu gwarancji.

Cały okres realizacji zamówienia, razem z 60-miesiecznym okresem gwarancji ma zająć 86 miesięcy.

Planowane prace na obiekcie mają objąć m.in. rozbiórkę nawierzchni jezdni, kap chodnikowych krawężników i barier, odtworzenie skorodowanego zbrojenia, odtworzenie odwodnienia, wykonanie izolacji i zabezpieczeń antykorozyjnych.

Na oferty GDDKiA czeka do 7 sierpnia. Będzie je oceniać pod katem doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia – waga 40 i ceny – waga – 60.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony