Partner serwisu

Tarcza która wydrąży tunel S19 płynie do Polski. Można ją nazwać

inf. pras 01.11.2022

arrow
arrow
Tarcza która wydrąży tunel S19 płynie do Polski. Można ją nazwać
fot. Acciona
Tarcza która wydrąży tunel S19 płynie do Polski. Można ją nazwać
Tarcza która wydrąży tunel S19 płynie do Polski. Można ją nazwać
Trwa transport elementów maszyny TBM która wydrąży tunel o długości 2,2 km na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica. GDDKiA ogłosiła konkurs na jej nazwę. Na propozycje czeka do 23 listopada 2022 r.
Największe elementy maszyny TBM, która będzie drążyła tunel na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Płd. - Babica płyną już do Polski. Tak jak we wcześniejszych przypadkach, GDDKiA ogłosiła konkurs na jej nazwę. 

Aby wziąć udział w Konkursie „Nazwij maszynę TBM”, należy do 23 listopada 2022 r. przesłać propozycję nazwy (wraz z imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej) na adres nazwijTBM@gddkia.gov.pl. Co ważne, zgodnie z tradycją, imię powinno być żeńskie.

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze nie więcej niż sześć propozycji, które zostaną poddane pod głosowanie internautów. Głosowanie odbędzie się między 28 listopada a 16 grudnia 2022 r. Nazwa z największą liczbą głosów stanie się oficjalnym „imieniem” maszyny TBM. W skład komisji wejdą przedstawiciele GDDKiA, wykonawcy oraz Ministerstwa Infrastruktury.

Uczestnicy, których propozycje nazw trafią do drugiego etapu Konkursu, będą mogli odwiedzić plac budowy tunelu na S19 Rzeszów Południe - Babica. Otrzymają również zestaw promocyjnych upominków od GDDKiA oraz wykonawcy inwestycji (konsorcjum Mostostal Warszawa i Acciona Construccion).

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 grudnia 2022 r. Regulamin można znaleźć tutaj.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony