Partnerzy serwisu:

Tomasz Michalski dyrektorem regionu bliski wschód Grupy Keller

Redakcja 14.02.2017

Tomasz Michalski dyrektorem regionu bliski wschód Grupy Keller
fot. Keller
Tomasz Michalski, Dyrektor Naczelny Keller Polska i Dyrektor Regionu Europy Północno – Wschodniej w ramach dywizji EMEA Grupy Keller, 14 kwietnia 2017 obejmie stanowisko Dyrektora Naczelnego Regionu Bliski Wschód z siedzibą w Dubaju.
Tomasz Michalski rozpoczął pracę w firmie Keller w 1996 roku. Razem z profesorem Michałem Topolnickim, rozwinął od podstaw działalność Keller w Polsce i Europie Północno – Wschodniej. Zbudował silną organizację, która osiągnęła ogromny sukces na rynku i wykształciła wspaniałą kadrę pracowników. Do kluczowych projektów zrealizowanych przez Keller pod wodzą Dyrektora Michalskiego można zaliczyć m.in. budowę Tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku i obecną budowę pola naftowego w Tengiz w Kazachstanie.

Do głównych zadań Tomasza Michalskiego na Bliskim Wschodzie będzie należało wzmocnienie obecności firmy Keller na lokalnym rynku i wykorzystanie szerokich możliwości, jakie otwierają się w tym regionie. Będzie odpowiadał również za rozwój technologii, wiedzy geotechnicznej kadry oraz zbudowanie struktury organizacji na Bliskim Wschodzie.

Zarządzanie firmą Keller Polska i Regionem Europy Północno –Wschodnim przejmą wspólnie Małgorzata Bednarska-Sordyl, obecnie Dyrektor Finansowy i członek Zarządu, oraz Artur Gaszewski, do tej pory Dyrektor ds. Produkcji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Keller Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony