Partner serwisu

Transprojekt Warszawa wybrany do prac nad przyszłością A4

ep. 10.06.2021

Transprojekt Warszawa wybrany do prac nad przyszłością A4
fot. Michał Soroko/GDDKiA
Jeśli nie będzie odwołań, to jeszcze w czerwcu zostanie podpisana umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla autostrady A4 od Krzyżowej do Legnicy. GDDKiA wybrała ofertę Transprojektu Warszawa.
Chodzi o odcinek od węzła Krzyżowa do węzła Legnica Południe. W ramach zamówienia powstać ma studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej oraz programem funkcjonalno-użytkowy wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt z Warszawy wyceniło prace na ok. 11,7 mln zł. To oferta tej firmy jest najkorzystniejsza w tym przetargu.

Odcinek autostrady, o którym mowa, liczy 36 km. W ramach zamawianej dokumentacji analizowane będą warianty rozbudowy autostrady A4 w śladzie istniejącym.

Poza wspomnianym fragmentem, na Dolnym Śląsku waży się także przyszłość A4 pomiędzy Legnicą Południe a węzłem Wrocław Wschód o długości 80 km oraz drogi ekspresowej S5 od węzła Sobótka do węzła Bolków. W tym przypadku najkorzystniejsza była oferta konsorcjum Multiconsult Polska oraz firmy Ivia.PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony