Partnerzy serwisu:

Trwa rejestracja na III Okrągły Stół Energetyczny

Wojciech Laskowski 26.04.2018

Trwa rejestracja na III Okrągły Stół Energetyczny
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzecią edycję Okrągłego Stołu Energetycznego, która odbędzie się 20 czerwca w Warszawie. Jak co roku, wydarzenie ponownie stanie się miejscem dyskusji decydentów i ekspertów odpowiedzialnych za funkcjonowanie szeroko rozumianego sektora energetycznego w Polsce. Wspólnie chcemy rozmawiać o nowych kierunkach i wyzwaniach jakie stoją przed tą branżą.
Okrągły Stół Energetyczny organizowany jest od 2016 roku jako wspólna inicjatywa Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego oraz Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. Do tej pory w centrum obrad znalazły się kwestie oczekiwań Unii Europejskiej w zakresie polityki ochrony klimatu oraz krajowe zasoby surowców, które wpływają m.in. na poziom bezpieczeństwa energetycznego, a także temat potrzeb inwestycyjnych w zakresie infrastruktury przesyłowej i mocy wytwórczych.

W debatach Okrągłego Stołu udział biorą członkowie rządu, szefowie największych koncernów energetycznych, wpływowi eksperci i naukowcy. Spotkanie co roku gromadzi około 300 gości.

III Okrągły Stół Energetyczny odbędzie się 20 czerwca w Hotelu Novotel (Marszałkowska 94/98) w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestracji udziału w tym kluczowym dla branży energetycznej wydarzeniu. Udział w Okrągłym Stole jest bezpłatny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony