Partnerzy serwisu:

Turecki gigant logistyczny ma zakusy na firmy z Polski

ep. 08.08.2019

Turecki gigant logistyczny ma zakusy na firmy z Polski
fot. Pixabay
Największa turecka firma transportowa – Netlog Logistics – ma plany związane z zakupami firm logistycznych w Europie, w tym w Polsce. Zamiary dotyczące naszego kraju są dość konkretne – do transakcji miałoby dojść w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.
Jak poinformował Bloomberg, turecki operator w ciągu najbliższych dwóch lat planuje zakup siedmiu europejskich przedsiębiorstw. W grę wchodzą firmy z Anglii, Belgii, Niemiec, Holandii oraz Polski. Netlog chce zainwestować 350 mln euro.

Jeśli chodzi o plany dotyczące Polski, chodzić ma o „jedno z największych polskich przedsiębiorstw logistycznych”, a zawarcie umowy miałoby nastąpić w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Netlog Logistics jest największą firmą transportową w Turcji. Ma 32 spółki i 14 marek usług logistycznych. Działa na trzech kontynentach w zakresie logistyki towarów i magazynowania, świadcząc jednocześnie usługi transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego. Swoje centra ma zlokalizowane, poza Turcją, także w Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Obsługuje 49 państw w regionie EMEA czyli Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Jeśli Netlog zrealizuje plany inwestycyjne, wartość sprzedaży może wzrosnąć z 1 mld do 1,9 mld dolarów.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony