Partner serwisu

UPS Healthcare. Nowa wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej

inf. pras. 28.09.2022

UPS Healthcare. Nowa wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej
fot. mat. pras.
Firma UPS powołała Cathy O'Brien na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży międzynarodowej w UPS Healthcare. Cathy O’Brien będzie odpowiedzialna za rozwój kompleksowej oferty usług z zakresu łańcucha dostaw adresowanych dla segmentów: farmaceutycznego, urządzeń medycznych, laboratoryjnego i stomatologicznego w Europie, regionie EMEA i Ameryce Łacińskiej.
– Stale rozwijamy nasze usługi i rozwiązania, aby jak najlepiej wspierać naszych klientów z obszarów ochrony zdrowia i farmacji, którzy pracują nad innowacyjnymi, przełomowymi terapiami medycznymi. Nowoczesne sposoby leczenia wymagają niezawodnej, kompleksowej obsługi w zakresie łańcucha dostaw, tak aby sprostać wysokim wymaganiom tych sektorów oraz zagwarantować pewne dostawy przesyłek, odbywające się we wskazanym czasie i we właściwej temperaturze – powiedziała Cathy O'Brien.

Cathy O’Brien, wraz ze swoim międzynarodowym zespołem ekspertów zlokalizowanym w Irlandii, będzie nadal wspierać klientów UPS Healthcare, odpowiadając na najbardziej skomplikowane, globalne wyzwania łańcucha dostaw. W ostatnim czasie, zespół kierowany przez Cathy O’Brien, ściśle współpracował z wiodącymi producentami szczepionek przeciwko Covid-19 zapewniając dostawy szczepionek w ultrazimnej temperaturze do ponad 110 krajów. Wieloletnie doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw oraz zdolności przywódcze, jakimi wyróżnia się Cathy O’Brien pomogą w globalnej ekspansji i rozwoju firmy UPS Healthcare oraz będą dodatkowym atutem w budowaniu innowacyjnych, zwinnych, skalowalnych i zrównoważonych rozwiązań w obszarze łańcucha dostaw.

UPS Healthcare intensywnie rozwija działalność na całym świecie, również w Polsce. W tym roku w podwarszawskich Błoniach otworzono nowoczesny magazyn dostosowany do potrzeb klientów z branży medycznej i farmaceutycznej. Ponadto, w ramach globalnej ekspansji, UPS ogłosiło plan nabycia włoskiej firmy – Grupy Bomi. Proces akwizycji zakończy się do 2023 r., a UPS Healthcare zyska nowe, wyspecjalizowane obiekty z kontrolowaną temperaturą w 14 krajach na terenie Europy i Ameryki Łacińskiej oraz niemal 3 000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy wcześniej pracowali dla Grupy Bomi. Dzięki temu, firma UPS Healthcare zwiększy ponad dwukrotnie powierzchnię swoich obiektów w porównaniu do 2020 r.

UPS Healthcare inwestuje w rozwój produktów nowej generacji, jak np. rozwiązanie UPS Premier, które jest zaawansowaną technologicznie usługą dla przesyłek ekspresowych. Dzięki technologii czujników, które są umieszczane w paczkach, usługa UPS Premier umożliwia precyzyjną lokalizacje nadanej przesyłki oraz jej priorytetowość w globalnej sieci UPS. Ponadto, na początku tego roku, firma UPS Healthcare powiększyła liczebność swojej wyspecjalizowanej floty wyposażanej w pojazdy z kontrolowaną temperaturą na terenie krajów Beneluksu i Włoch. Dzięki temu, udało się dodatkowo uzupełnić ofertę usług w zakresie łańcucha chłodniczego we Włoszech, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Cathy O’Brien pochodzi z Irlandii, a do zespołu UPS dołączyła w lipcu 2016 roku, jako dyrektor zarządzający UPS Healthcare w Europie. W 2020 roku przejęła odpowiedzialność za region ISMEA. Przed dołączeniem do UPS zajmowała kilka stanowisk kierowniczych w obszarze handlu, w tym kierowała globalnymi strategiami w zakresie łańcucha chłodniczego i logistyki specjalistycznych produktów farmaceutycznych.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony