Partner serwisu

Zmiany na A1. Likwidacja nierówności na trasie Knurów – Dębieńsko

Redakcja/inf. pras. 22.10.2019

Zmiany na A1. Likwidacja nierówności na trasie Knurów – Dębieńsko
fot. GDDKiA
Na A1 pomiędzy węzłami Knurów oraz Dębieńsko została wprowadzona zmiana organizacji ruchu powodowana likwidacją nierówności na tym odcinku. Prace potrwają do końca miesiąca.
21 października rozpoczął się pierwszy etap prac usuwania nierówności na A1 Knurów − Dębieńsko. Potrwa on do 25 października bieżącego roku. W tym etapie wykonamy prace na pasie prawym. 26 października, przystąpimy do kolejnego etapu, który swoim zakresem obejmie pas środkowy i lewy. Ten etap potrwa do końca miesiąca. Realizacja takiego harmonogramu robót uzależniona jest od wystąpienia sprzyjających warunków atmosferycznych.View Larger Map

Likwidacja nierówności na jezdni polegać będzie na wykonaniu frezowania warstw: wiążącej i ścieralnej, a w ich miejsce ułożeniu nowych. Całość zakończy odtworzeniem oznakowania poziomego. Na czas robót, oprócz zawężania jezdni, zostanie wprowadzony limit prędkości do 80 km/h.

W pierwszym etapie kierowcy będą mieli do dyspozycji 2 pasy ruchu – środkowy i lewy. W drugim etapie, prawy − już wyremontowany. Po tych czynnościach, występujące dotychczas ograniczenia w postaci limitu prędkości do 80 km/h, zostaną trwale usunięte.


PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony