Partnerzy serwisu:

W Grajewie zmodernizują oświetlenie

ep. 22.10.2019

W Grajewie zmodernizują oświetlenie
Fot. Google Maps
Blisko 1800 nowych opraw oświetleniowych ma być zainstalowanych na terenie Grajewa. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na modernizację oświetlenia ulicznego.
Nowe oprawy, których dostawę i montaż chce zlecić samorząd miejski ma być energooszczędne i wyposażone w źródła światła typu LED.

Wykonawca będzie zobowiązany do przygotowania projektu wykonawczego na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego, warunków wydanych przez dostawcę energii oraz audytu efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego, a następnie wykonanie robót budowlano-montażowych.

W związku z planowaną modernizacją do zdemontowania jest 1840 energochłonnych, starych opraw. W ich miejsce trzeba zamontować nie mniej niż 1766 opraw ze źródłami LED.

Wykonawca będzie miał za zadanie także m.in. w razie potrzeby wymianę awaryjnych przewodów zasilających biegnących w wysięgnikach i słupach, na których zamontowane są oprawy oświetlenia ulicznego (te są w stanie dobrym, więc potrzeba ta wystąpi sporadycznie), dostosowanie wysięgników do zawieszenia opraw, wymiana zabezpieczeń opraw na nowe.

Zamówienie ma być zrealizowane w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2020 roku. Oferty będą przyjmowane do 25 listopada.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony