Partnerzy serwisu:

W Porcie Gdynia potrzebne wykonanie infrastruktury sanitarnej

Magdalena Romanowska 30.04.2020

W Porcie Gdynia potrzebne wykonanie infrastruktury sanitarnej
fot. Port Gdynia
Port Gdynia ogłosił przetarg na budowę infrastruktury do odbioru ścieków sanitarnych ze statków w Porcie Gdynia. Wykonane zostaną również wyposażenie technologiczne, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlanych obejmujących budowę mechaniczno-chemicznej podczyszczalni ścieków sanitarnych usytuowanej na placu XXVII przy ul. Polskiej w Porcie Gdynia wraz z wyposażeniem technologicznym, instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, kompleksowym uruchomieniem procesu podczyszczania ścieków, zagospodarowaniem terenu zajętego pod obiekty podczyszczalni, infrastrukturą towarzyszącą, przebudową układu parkingu dla samochodów ciężarowych na pozostałej części placu XXVII, nie zajętej pod obiekty podczyszczalni ścieków.

Wykonawca będzie miał również obowiązek uzyskać ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Biopro z siedzibą w Gdańsku. W ramach udzielonej gwarancji wykonawca będzie wykonywał czynności serwisowe i konserwacyjne wszystkich obiektów, urządzeń, instalacji i innych elementów przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami producentów. Czas na wykonanie zadania to 15 miesięcy.

Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Oferty można składać do 15 czerwca 2020 roku.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony