Partner serwisu

W Poznaniu o najważniejszych problemach budownictwa

Redakcja 07.04.2022

W Poznaniu o najważniejszych problemach budownictwa
fot. Pixabay
W dniach 12 i 1 kwietnia w Poznaniu odbędzie się Kongres Budownictwa Polskiego. To dwudniowe spotkanie przedstawicieli sektora budownictwa i branż towarzyszących, obejmujące cykl debat, wykładów i obrad.
W dyskusjach będą uczestniczyli liderzy największych firm, naukowcy i praktycy, a także decydenci oraz przedstawiciele sektora finansów, ubezpieczeń i administracji państwowej, mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne naszego kraju.

Kluczowe obszary tematyczne Kongresu to:
• Dobre Prawo, Dobre Budownictwo,
• Budownictwo i infrastruktura w obecnej dekadzie,
• Energia i środowisko,
• Innowacje i nowe technologie,
• Rynek pracy i kształcenie,
• Ekonomia i finanse.

– Dwa dni, sześć bloków tematycznych, kilkanaście debat z udziałem przedsiębiorców, top managerów, przedstawicieli świata nauki i administracji rządowej. Przedstawimy nie tylko największe problemy sektora budownictwa, ale także strategie współpracy, racjonalne rozwiązania i kierunki, które pozwolą nam na rzetelną realizację kontraktów. A to wszystko na bazie przepisów regulujących prawa i obowiązki strony zamawiającej i wykonawczej – mówi Jan Styliński, prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Agresja zbrojna Rosji na Ukrainę już teraz wpływa na sytuację sektora budownictwa, który wysyła sygnały alarmowe dotyczące m.in. problemów pracowniczych, rosnących cen materiałów budowlanych, niedoborów stali, problemów z paliwami i przerywanych łańcuchów dostaw.

W związku z tą napiętą sytuacją #KongresBudownictwaPolskiego praktycznie w każdej sesji odniesie się do bieżących problemów i potencjalnych zagrożeń proponując rozwiązania mające na celu zmniejszenie negatywnych skutków konfliktu wojennego dla polskich przedsiębiorstw.

Organizatorami Kongresu Budownictwa Polskiego są: Polski Związek Pracodawców Budownictwa i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJPARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony