Partnerzy serwisu:

W Szczebrzeszynie przebudują most na Wieprzu

Leonard Dolecki 27.05.2019

W Szczebrzeszynie przebudują most na Wieprzu
fot. GDDKiA
Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na budowę mostu przez rzekę Wieprz w ciągu drogi krajowej nr 74 w miejscowości Szczebrzeszyn. Nowa przeprawa ma powstać w miejscu istniejącego obiektu.
Zadaniem wykonawcy będzie: rozbiórka istniejącego mostu (połówkami) w km 256+771 drogi krajowej nr 74, budowa nowego mostu wraz z dojazdami na odcinku od km 256+700 do km 256+850, umocnienie koryta i brzegów rzeki Wieprz, budowa kanału technologicznego, przebudowa zjazdów indywidualnych, przebudowa pobocza przylegającego do zjazdu oraz sieci teletechnicznej, a także zabezpieczenie na czas prowadzenia robot pozostałych istniejących sieci.

Na oferty zamawiający czeka do 11 czerwca br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), doświadczenie kierownika budowy (20%) oraz długość okresu gwarancji (20%).

View Larger Map

Z uwagi na inwestycję kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu, jednak po jej realizacji zwiększy się komfort oraz bezpieczeństwo przejazdu drogą krajową nr 74. Obecnie istniejąca przeprawa jest w złym stanie technicznym.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Obiekty inżynierskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony