Partnerzy serwisu:

W Toruniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Rynek Infrastruktury 03.12.2011

W Toruniu odbędzie się Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
fot. Olgierd Pstrykotwórca, flickr.com, CCA
Międzynarodowy Kongres BRD organizowany w dniach 6-8 grudnia, będzie jednym z ważniejszych wydarzeń promujących bezpieczne zachowania na drogach w Tygodniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który decyzją ministra transportu został ogłoszony między 5 a 11 grudnia.

Do tej pory działania organizacyjne związane z Tygodniem Bezpieczeństwa były koordynowane na szczeblu ONZ. Od tego roku każde państwo samodzielnie podejmuje decyzję w tej sprawie.


Popularyzacji bezpiecznego zachowania na polskich drogach służyć będą akcje społeczne, programy edukacyjne, konferencje.
Kongres w Toruniu będący jednym z wydarzeń tygodnia jest realizowany w ramach programu „Drogi zaufania”. Jest to program ochrony życia i zdrowia ludzi na drogach krajowych. W tym roku tematem przewodnim kongresu będą zintegrowane programy bezpieczeństwa drogowego.


Udział w kongresie zapowiedziało wielu specjalistów z zagranicy (m.in. z Estonii, Francji, Hiszpanii, Łotwy, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch), a także krajowi eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa drogowego.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony