Partnerzy serwisu:

Warmińsko-mazurskie: DK-22 do Elbląga zostanie rozbudowana

Leonard Dolecki 30.11.2018

Warmińsko-mazurskie: DK-22 do Elbląga zostanie rozbudowana
fot. GDDKiA
Olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na projekt rozbudowy odcinka drogi krajowej nr 22. Mowa o odcinku od miejscowości Fiszewo do Elbląga.
Wykonawca będzie związany umową przez 47 miesięcy od dnia jej podpisania. W tym czasie opracowany ma zostać projekt budowlany, a także uzyskane zezwolenie na realizację inwestycji. Dodatkowo, firma, która wygra ogłoszony dziś (30 listopada) przetarg, będzie pełniła nadzór autorski nad późniejszymi pracami budowlanymi.

Na oferty zamawiający czeka do 15 stycznia 2019 roku. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%), doświadczenie zespołu projektowego (30%) oraz doświadczenie kierownika zespołu środowiskowego (10%).

View Larger Map

Przedsięwzięcie ma na celu opracowanie projektu rozbudowy odcinka drogi krajowej nr 22 Fiszewo – Elbląg o długości niemal 15 km.

Dzięki późniejszej rozbudowie tego odcinka DK-22 poprawi się dojazd do Elbląga od południowego zachodu. Ponadto, na inwestycji zyska cały region. Będzie tak z uwagi na to, że trasa łączy się z drogą ekspresową S7.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony