Partnerzy serwisu:

Warszawa. 16 nowych ładowarek na Powiślu

inf. pras. 11.08.2020

Warszawa. 16 nowych ładowarek na Powiślu
fot. mat. pras.
Klienci, najemcy oraz mieszkańcy apartamentów będących częścią kompleksu Elektrownia Powiśle w Warszawie mogą korzystać z 16 ładowarek samochodów elektrycznych dostarczonych, zainstalowanych i zarządzanych przez GreenWay Polska.
Właściciele Elektrowni Powiśle, nowego wielofunkcyjnego projektu w Warszawie, zdecydowali się na zakup od firmy GreenWay Polska, 16 ładowarek AC o mocy 22 kW każda. Zostały one zainstalowane w różnych miejscach na terenie kompleksu. Dzięki temu zakupowi elektromobilni klienci i najemcy Elektrowni Powiśle będą mogli ładować swoje samochody, bez konieczności poszukiwania stacji ładowania w mieście. Dodatkowo firma GreenWay Polska zainstalowała w Elektrowni Powiśle także własną szybką ładowarkę DC o mocy 50 kW.

– Liczba aut elektrycznych zwiększa się z roku na rok, dlatego sieć punktów ładowania powinna stawać się coraz bardziej dostępna – mówi Rafał Czyżewski, prezes Zarządu GreenWay Polska. – Równie istotne, jak zapewnianie szybkich ładowarek przy głównych drogach, jest także oferowanie usług ładowania na wolnych stacjach w popularnych miejscach. Cieszy nas to, że inwestorzy tworzący tak niepowtarzalne miejsca, jak Elektrownia Powiśle, zauważyli to, czyniąc swój projekt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Elektrownia Powiśle to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w sercu warszawskiego Powiśla. Na terenie ponad 100-letniej Elektrowni, zrewitalizowano dawne budynki m.in. maszynownię i kotłownię, nadając im nowe funkcje, ale zachowując ich historyczny charakter. W ramach inwestycji powstały też nowe budynki biurowe i mieszkalne, a także liczne alejki i place zewnętrzne, które tworzą w tym miejscu unikatową przestrzeń do zakupów, spotkań i spędzania czasu. Elektrownia Powiśle została wyposażona w 16 stacji ładowania samochodów elektrycznych. Dziewięć z nich, dzięki specjalnej konfiguracji usługi, w godzinach pracy w dni robocze będzie dostępne jedynie dla najemców biur, będących częścią kompleksu.

Poza tymi godzinami stacje będą ogólnodostępne, zapewniając tym samym możliwość korzystania z usługi ładowania wszystkim klientom sieci GreenWay. Pozostałe siedem ładowarek oraz szybka stacja DC, będąca własnością GreenWay, będą ogólnodostępne dla klientów przez cały czas.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony