Partnerzy serwisu:

Warszawa. Nowotrocka znów powyżej budżetu

Elżbieta Pałys 31.12.2018

Warszawa. Nowotrocka znów powyżej budżetu
Fot. Google Maps
Są oferty na projekt ul. Nowotrockiej w Warszawie. W kolejnym postępowaniu oferty znów przekroczyły budżet.
Na przetarg ogłoszony przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie odpowiedziały 4 firmy, z tego jedna – nadesłana przez ePUAP – nie zawiera oferty, wynika z informacji przedstawionej przez urząd.


Wyświetl większą mapę,/center> Propozycję z najniższą ceną złożył Schuessler-Plan Inżynierzy, który wycenił prace na 1,436 mln zł wobec budżetu, którym dysponuje zamawiający w kwocie 1,250 mln zł.

Pozostałe propozycje złożyli: CertusVia – 1,599 mln zł oraz Mosty Katowice - 1,746 mln zł. Plik złożony przez firmę Inżynieria Polska nie zawierał oferty.

Chodzi o projekt budowlany i projekty wykonawcze dla budowy ul. Nowotrockiej pomiędzy ul. Św. Wincentego a ul. Radzymińską. Ulica jest istotna zwłaszcza dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Targówek.

Postępowanie, w którym otwarto oferty jest trzecim prowadzonym w tej sprawie. Wcześniejsze się nie udały ze względu na przekroczenia budżetu.

Budżet inwestora się nie zmienił – także w poprzednich postępowaniach ZMID miał do dyspozycji1,250 mln zł. Za pierwszym razem najtańsza oferta była warta 1,599 mln zł. Przy drugim podejściu oferta z najniższą ceną była warta – tak jak obecnie – 1,436 mln zł.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony