Partnerzy serwisu:

Warszawa. Od środy remont ulicy Podleśnej

inf. pras. 17.07.2018

Warszawa. Od środy remont ulicy Podleśnej
fot. joelrv
Ulica Podleśna przejdzie generalny remont. Prace został podzielone na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpocznie się już w środę, 18 lipca. Jezdnia zyska nową nawierzchnię, poprawi się też bezpieczeństwo ruchu.
Remont czeka jezdnię na całej długości ulicy Podleśnej, od ul. Marymonckiej do ul. Gwiaździstej. Wzdłuż drogi pojawią się nowe krawężniki. Zakres prac obejmuje nie tylko wymianę podbudowy i nawierzchni jezdni, ale także zmiany w organizacji ruchu poprawiające bezpieczeństwo.

Przed istniejącymi przejściami dla pieszych pojawią się progi zwalniające, wytyczone zostaną również nowe zebry. Te po remoncie zobaczymy przy skrzyżowaniach z ul. Lektykarską (po zachodniej stronie), Klaudyny (po zachodniej stronie), Marii Kazimiery i na wysokości numeru 38. Wszędzie wprowadzone będą również ograniczenia prędkości do 30 km/h.

 
fot. ZDM Warszawa
Prace zostały podzielone na kilka etapów. Pierwszy z nich rozpocznie się już w najbliższą środę, 18 lipca, rano i potrwa do 1 sierpnia. W tym czasie zamknięta dla ruchu będzie jezdnia na odcinku od ul. Marymonckiej do Lektykarskiej (bez skrzyżowania z tą ulicą).

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Gwiaździsta – Potocka – Słowackiego – Marymoncka. Przypominamy, że w związku z budową ronda zamknięta jest ul. Klaudyny, a ruch na ulicy Rudzkiej i A. Mickiewicza odbywa się tymczasową jezdnią omijającą plac budowy.

W kolejnych etapach remontowane będą odcinek pomiędzy ulicami Lektykarską i Klaudyny, a następnie skrzyżowania – z ul. Podleśną i Klaudyny. Zwieńczeniem prac będzie ułożenie ostatniej warstway nowej nawierzchni na całej ulicy. Wszystkie prace zakończą się do 30 sierpnia.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony