Partnerzy serwisu:

Warszawa. Poprawią nawierzchnię na ul. Płochocińskiej. W weekend zamknięcia

inf. pras./Red. 20.10.2021

Warszawa. Poprawią nawierzchnię na ul. Płochocińskiej. W weekend zamknięcia
Fot. Google Maps
W najbliższy weekend, tj. 22-24 października prowadzone będą prace na skrzyżowaniu ul. Płochocińskiej z ulicami Krzyżówki i Spedycyjnej. W tym czasie ul. Płochocińska między Modlińską i Marywilską będzie nieprzejezdna, także dla autobusów miejskich.
Trwa przebudowa skrzyżowania ul. Płochocińskiej z ulicami Krzyżówki i Spedycyjną w ramach umowy zawartej pomiędzy prywatnym inwestorem a Zarządem Dróg Miejskich i Dzielnicą Białołęka. W piątek o godz. 22.00 rozpocznie się wymiana nawierzchni na skrzyżowaniu. Prace potrwają do niedzieli 24 października, do o godz. 5.00. Będzie to już ostatni etap inwestycji w tym miejscu.

Jak informuje miasto, po wykonaniu prac skrzyżowanie będzie funkcjonowało jeszcze bez sygnalizacji świetlnej, ale z wyspami dzielącymi pasy na ul. Płochocińskiej. Uruchomienie sygnalizatorów jest planowane na przełom listopada i grudnia.

Zamknięcia i objazdy

Planowane zamknięcie ul. Płochocińskiej dotyczy odcinka od ul. Modlińskiej do Marywilskiej. Zgodnie z informacją podaną w komunikacie prasowym, wyjazd z ul. Hucznej możliwy będzie wyłącznie w lewo, w stronę ul. Modlińskiej. Nie będzie także można skręcić z ul. Modlińskiej w ul. Płochocińską.

Objazd został wyznaczony ulicami: Marywilską, Trasą Toruńską, Modlińską, Klasyków i Czołową. Do ul. Modlińskiej z ul. Płochocińskiej można też będzie dojechać ul. Białołęcką i Trasą Toruńską.

W rejonie skrzyżowania, przez cały czas trwania prac, utrzymane zostanie jedno z przejść dla pieszych przez ul. Płochocińską.

W piątek, 22 października, od godz. 7.30 do godz. 20.00 zamknięty też będzie ok. 200-metrowy odcinek ul. Krzyżówki przed skrzyżowaniem z ul. Płochocińską. W tym czasie wykonawca ułoży ostatnią warstwę nawierzchni tej ulicy.

Autobusy zmienioną trasą

Zamknięcia oznaczają także zmiany tras autobusów linii 126, 705, 735 oraz 736.

Autobusy linii 126 (w kursach z podjazdem do przystanków Płytowa i Kupiecka) w kierunku CH Targówek, pojadą ulicami: Modlińską – Klasyków – Bohaterów – Czołową – Marywilską – jezdnią boczną ul. Marywilskiej – Płochocińską – Płytowa – do przystanku Kupiecka – Płytową – Płochocińską – jezdnią boczną ulicy Marywilskiej – Marywilską, a w kierunku pętli Nowodwory: Marywilską – Płochocińską – Płytową – przystanek Kupiecka – Płytową – Płochocińską – jezdnią boczną ul. Marywilskiej – Kupiecką – Marywilską – Czołową – Bohaterów – Klasyków – Modlińską.

Linia 126 (w kursach bez podjazdu do przystanków Płytowa i Kupiecka) będzie kursowała ulicami: Modlińska – Klasyków – Bohaterów – Czołową – Marywilską – Wysockiego.

Autobusy linii 705 i 735 w kierunku pętli Białobrzegi / Rynia / Nowe Załubice / Zegrze Płd. pojadą objazdem: Toruńska – Marywilska – wiadukt nad ulicą Płochocińską – jezdnia boczna ulicy Marywilskiej – Płochocińska a w kierunku pętli Metro Marymont - ul. Marywilską i Toruńską.

Linia 736 w kierunku pętli Legionowo / Mickiewicza będzie kursowała trasą: ul. Toruńska – Marywilska – wiadukt nad ulicą Płochocińską – jezdnia boczna ulicy Marywilskiej – Płochocińska. W drodze powrotnej autobusy pojadą Płochocińską, Marywilską i Toruńską.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony