Partnerzy serwisu:

Warszawa powtarza przetarg na rozbudowę Wybrzeża Szczecińskiego i Wybrzeża Helskiego

Leonard Dolecki 25.06.2019

Warszawa powtarza przetarg na rozbudowę Wybrzeża Szczecińskiego i Wybrzeża Helskiego
fot. ZMID
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie powtarza przetarg na rozbudowę dwóch ważnych ulic na prawym brzegu miasta. Mowa o Wybrzeżu Szczecińskim i Wybrzeżu Helskim. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu braku propozycji mieszczących się w budżecie zamawiającego.
Inwestycja przewiduje wykonanie robót budowlanych dotyczących rozbudowy ulic Wybrzeże Szczecińskie oraz Wybrzeże Helskie na odcinku rejon ul. Okrzei do ul. Wybrzeże Puckie wraz z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rozbudowa ul. Wybrzeże Helskie wraz z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym oraz przebudowa sieci wodociągowej”.

Wykonawca robót będzie zobowiązany m.in. do: przeprowadzenia robót drogowych, budowy zabezpieczenia przeciwpowodziowego w postaci muru oporowego i kładki pieszo-rowerowej, odwodnienia drogi, przebudowy sieci wodociągowej, a także przebudowy sieci elektroenergetycznej.

Na oferty zamawiający czeka do 2 sierpnia br. Podczas ich oceny będzie on brał pod uwagę takie aspekty jak: cena (60%) oraz okres rękojmi za wady przedmiotu umowy (40%).

View Larger Map

Trasa, podlegająca przedsięwzięciu, leży w ciągu drogi wojewódzkiej nr 801 i liczy niemal 2 km. Projekt prac został wcześniej opracowany przez firmę Egis Poland z Warszawy.

Jest to drugie podejście do realizacji tej inwestycji. Poprzedni przetarg ruszył 17 sierpnia 2018 roku. Jednak do zamawiającego nie dotarła żadna oferta, która mieściłaby się w przewidzianym budżecie. ZMID przewidywał na sfinansowanie tego przedsięwzięcia 44,781 mln zł, a propozycje mieściły się w zakresie cenowym od 85,91 mln zł do 105,3 mln zł. Ostatecznie postępowanie zostało unieważnione.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony